Pompen of verzuipen

De naam Nederland is zeer toepasselijk en doet zijn naam echt eer aan, daar kwam ik afgelopen week weer eens achter. En dat ‘wijze mensen’ zich zorgen maken over het laag gelegen land, daar kan ik goed inkomen. Zeker bij de verhalen over een stijgende zeespiegel, die vereisen natuurlijk de miljarden kostende dijkversterking.

Ik reed in de buurt van Assendelft en zag….

…zomaar een ondergelopen weg na een periode van regenval. Ik reed kort boven Amsterdam over diverse wegen alwaar ik mij in een bootje waande. Want op vele plaatsen liggen de wegen daar lager dan het water in de sloten.

En echt waar, daar rijd je af en toe door de plassen van het lekwater uit de sloten. En daarbij bedenk ik, dat we blij mogen zijn dat er pompen bestaan. Maar, zo vraag ik mij af, in de toekomst…… wordt het dan pompen of verzuipen?

Advertentie

5 gedachten over “Pompen of verzuipen

  1. Daarom ben ik blij met een vriend in Apeldoorn, ik woon ongeveer in het laagste gedeelte van Nederland. Daarom heb ik al tegen Wim gezegd als het hier onderloopt kom ik daar heen…….;)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s