Zalige Paas

Ik kreeg van Treeske een snipperdag en die vul ik natuurlijk in met fietsen. Schitterend mooi weer en dan is het dubbel genieten. Ik reed via Purmerend naar Ilpendam, Monnickendam, Volendam, Edam, Hoorn, Berkhout, Obdam, Oudkarspel, Alkmaar, Westgraftdijk naar huis, waar er 138 km op de teller stond.

Prachtige omgeving voor een accuwissel.

Heel veel fans stonden te juichen langs de kant van de weg en een daarvan had zelfs een aanmoedigingsbord voor mij gemaakt.

Wat verderop hadden ze ook nog een weg naar mij vernoemd, zelfs met bijbehorende groene details.

Terwijl ik een familie gans stond te fotograferen kwam eruit een zijsloot nog een stel aan. Uiteindelijk zwom het hele koppel gezamenlijk in polonaise door de sloot.

Al met Jan Al een heerlijk Zalige Paas genoten.

Advertentie

8 gedachten over “Zalige Paas

  1. Wat een geluk eindelijk eens een snipperdag te krijgen van Trees. Grappig dat jullie een plaatsnaam De Hulk hebben. Ik zocht verder naar de gemeente ‘Zorro’, maar vond die niet.

  2. Mooie fietstocht…. heb stiekem even gekeken of dat echt bestaat, niet dat ik je niet geloof hoor maar ja tegenwoordig met photoshop e.d. haha maar het bestaat inderdaad echt natuurgebied De Hulk hoe is het mogelijk.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s