Toeval bestaat niet, of toch wel?
Ik had hem al een paar keer ontmoet in de wandelgangen van ons appartementencomplex. Een keurig nette heer, wiens vrouw vorig jaar was overleden en ja, diezelfde krasse knar die achter de Marokkaanse jongetjes wilde gaan rennen, vanuit het blog, ‘Nieuwe generatie’. Treeske had hem uitgenodigd voor de koffie om nader kennis te maken met elkaar. Om half 11 stipt stond hij met een bos bloemen voor de deur en toen werd het heel erg gezellig.
Hij kwam bij mij over als een zeer gevoelig mens en hij vertelde over de sterfomstandigheden van zijn vrouw en over zijn familie. Hij kwam uit een familie van 7 kinderen (ik ook en heb er zelf ook 7) en woonde op de Hendrik Mandeweg in Beverwijk. (precies tegenover mijn opa en oma) Nadat hij trouwde woonde hij in de Strauszstraat te Heemskerk het dorp naast Beverwijk (tegenover het huis waar mijn meisje woonde die later mijn vrouw werd)
Daarna verhuisde hij naar een eengezinswoning in de Vredenburg te Heemskerk wat ligt in plan Sandenburg. (waar ik ook woonde in de Leeuwenburg) Vandaar verhuisde hij naar het Frank Sinatraplein te Beverwijk (waar ik precies een etage hoger kwam wonen) Zodoende werd hij mijn onderbuurman en ik zijn bovenbuurman. En omdat te vieren, hebben we samen afgesproken om het hele repertoire van Frank Sinatra te zingen onder de douche, zodat we elkaar kunnen horen door het doucheputje.
Echt, toeval bestaat niet, toch?
Nee toeval bestaat niet hoor… het is gewoon een heel klein wereldje als je het goed bekijkt.
Echt zo’n situatie waarin je roept “wat is de wereld toch klein”.
Mijn vraag,kenden jullie elkaar ook al eerder of is dit pas de eerste echte ontmoeting.
Ik heb de man nooit gezien, wel even een paar hele korte gesprekken gevoerd maar vandaag was een complete verrassing.
Grappig
Wat een verrassing.
Wat toevallig toch.
Mooi is dat als je in je eigen streek terug komt om dan oude bekenden tegen te komen.. die man zal het ook vast heel erg leuk gevonden hebben.
Toeval bestaat niet …………. maar wel heel leuk dat jullie wetenswaardigheden over vroeger met elkaar kunnen delen, want zonder dat je het besefte hebben jullie dus een heel verleden samen.