Slechts op bezoek

Bij welke blogger/blogster staat er zo’n mooie fiets in de voortuin?

Tip 1 Genoten van de rit erheen al was het flink zoeken. Op de betegelde hobbelige fietspaden in dat dorp, moest ik slalommen om de vele kunstgebitten die er lagen te ontwijken. En ik moest er heel goed uitkijken voor trams!

Tip 2 Hoewel er heerlijke kerels wonen.

Voor deze ben ik best genegen om lhtbxyzzp-er te worden.

Tip 3 Na het bezoek ben ik door een dorpje gereden waar ze van grote huizen houden.

Daar was het voormalige optrekje van de koning aldaar niks bij.

Jammer was dat de blogger/blogster niet thuis was. Dat overkomt mij wel meer! Daarom een kaartje in de brievenbus gedaan. Toch schrok de buurvrouw enorm van de imposante verschijning van de Hulk, dus die heb ik op de mij bekende manier gerust gesteld. Na 150 km kwam ik zo fris als een hoentje of was het super naar de kloten weer thuis.

26 gedachten over “Slechts op bezoek

  1. Maar dat is wel vréselijk jammer, Op woensdagmorgen plonst deze Queen altijd met dochterlief het zwembad in. Maar hád ik het geweten had ik met liefde een keer overgeslagen. In ieder geval had je wél de ruimte om de “koets”even te stallen, dat dan weer wel. Maar verder zelfs geen krukje om op te zitten. Flinke rit geweest, echt wel héél knap dat je dat even deed.

    • Geen probleem van maken, hoor?
      Ik had de hele weg al gezeten, dus was blij even te kunnen lopen.
      Maar bij thuiskomst was ik heel erg moe, na het douchen een uur geslapen.
      Nu net gegeten maar voel me nog steeds verrot.
      Dat heb ik eigenlijk nooit.

      Kon je huis moeilijk vinden, was ook al even te ver gereden. Uiteindelijk toch nog de post bezorgd. 😊

      Ik spreek nooit af als ik van plan ben langs te komen omdat ik ook vaak onderweg omkeer als ik mij niet goed genoeg voel of een andere calamiteit.

      Evengoed weer een fantastische fietsrit gemaakt.
      Enne, doe de geschrokken buurvrouw maar de hartelijke groeten van mij?

      • tóch jammer vinden, had met plezier het zwemmen geskipt. Ik denk dat je de oppas oma van de buurkindjes gezien hebt, woensdag is het daar oma dag, Of je moet een heel jonge vrouw gezien hebben. Ik heb geen klachten gehoord hoor maar ik heb ook nog niemand gezien. 😉
        Maar erg leuk dat je een kaart in de brievenbus deed, ik wist ook metéén dat jij dat had gedaan zonder hem open te maken. Maar geef maar toe, jij wilde je even met eigen ogen overtuigen hoe beroerd de voortuin er aan toe is. 😉
        Ik hoop dat je ondertussen weer een beetje Hulkenkracht hebt opgedaan.

        • Het enige probleem wat ik had, dat je niet thuis was, dat ik nu moest wildpoepen. Dat wilde ik niet doen in jou toch al zo bruine tuin.
          Hoewel, Hulkenmest gigagoed helpt!
          En anders fiets ik morgen ff langs, pfffff 🙄🤭

          Ja, we (me, myself and I) knappen alweer aardig op.
          Ik geef gewoon de warmte de schuld. Beetje zout tekort vermoed ik.

  2. Tjee, wat ‘n afstand om te fietsen op zo’n warme dag.
    Ik denk dat ik ‘menig mens’ ben 😂😂

  3. Het beste dat je kan doen met dit waar gewoon lekker gaan fietsen. Beter voor een mens dan lui gaan zitten al tik ik natuurlijk geen 150 km af ;).. Jammer dat Riet niet thuis was. Dan had het nog leuker geweest.

    • Super genoten van de rit.
      Door de dure buurt van Wassenaar gereden en dat vind ik leuk om dat te bekijken.
      Ook geleerd hoe vreselijk het is om in een onbekende stad te fietsen. Ik remde er meer dan dat ik er reed. 😅

  4. Pingback: tuincontroleur | van koninklijk tot knettergek

  5. Wat een spontane actie. En de blogwisseling tussen jou en Riet is ook al zo gezellig om te lezen!
    Vraag me nu wel af waar die hulkenpoep terecht is gekomen.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s