Omdat Beverwijk vroeger bekend stond als aardbeienstad, zag een bekende bakker alhier om daar een taartproduct van te maken. Vroeger werden de aarbeien in een soort mandje geoogst die slof werd genoemd. Zo kun je bij deze bakker een aardbeienslof kopen. Wij werden vorig jaar door mijn kinderen ermee verwend toen we hier net gesetteld waren.

De bakker adverteerde wekelijks met dit overheerlijke artikel in het plaatselijke krantje. Voor € 9.90 zat je met deze taart helemaal gebakken! Ik dacht, hoe leuk het zou zijn om onze nationale feestdag, vanwege het verkrijgen van de sleutel te vieren met zo’n aarbeienslof. Opgetogen fietste ik naar de bakker en ……. moest daar € 13,50 afrekenen.

Bij elke hap kreeg ik toch een nare smaak in mijn mond.
Ja, Leek is zo goedkoop niet meer 🤔
Overigens is die slof wel erg lekker.
Fijne dag vandaag
Dank je wel!
Ik denk dat veel zaken zich de markt uit gaan prijzen.
Mijn zoon heeft een pizzeria, en het jeugdloon gaat 25 % omhoog. Dus……!
Bij ‘onze’ bakker kost de aardbeienslof sowieso al €12,50 en nu de prijzen van alle grondstoffen zo stijgen is het logisch dat de prijzen van de produkten ook stijgen.
Het ligt niet aan de zaken maar aan de wereldmarkt en de energieprijzen.
Je kunt jezelf ook de markt uitprijzen.
Bij deze!
Wen er maar aan, het rijst met van alles de pan uit….
Nou, dit was mijn laatste slof.
Ik ga voor zulke etenswaren niet meer zoveel geld uitgeven.
Smaakt naar koper denk ik! 😉
Hij was wel weer heerlijk. En een gebakje kost per stuk tegenwoordig ook al € 3,50 gemiddeld. Dus genoten!
Ach de bakker Leek dus goedkoop. Geniet er nou maar van, je hebt dat geld toch al uitgegeven
Ik heb genoten van mijn allerlaatste aarbeienslof.
Ook bij ons wordt de bakker alsmaar duurder. Hogere energie- en gondstofprijzen. Hopelijk heeft het jullie toch gesmaakt!
Heerlijk!
Maar ik koop ze niet meer.
Kan nog gekker ik kocht altijd bij de Hema kopierpapier voor 3,00 per pak nu zijn ze 5,50. Echt bizar……. bij de Action 3.95
Karton is ook niet meer te krijgen.
Zoonlief smeekt om pizzadozen.
Ja bizar he…..