Heilige Hulk

Vanmorgen woestvroeg wakker geworden van veel herrie buiten. De oorzaak daarvan was de terugkeer van de glasvezelkabel trekkers. Dacht dat ze klaar waren maar er ligt weer genoeg voor de deur wat in de grond moet worden gestopt.

Treeske is gisteren begonnen met de trainingen voor de eerstvolgende rollatorrace. We liepen in 5 minuten een rondje om het complex, waarna zij stond te trillen van de inspanning. Vandaag de volgende training!

Vanwege het feit dat zij heel weinig kan in huis, schakel ik over op wat meer huishoudelijke taken.

En ik weet niet hoe het komt, maar als je deze foto goed bekijkt, heb ik een aureool om mijn hoofd. Nu vraag ik mij af, zal ik op weg zijn om een Heilige Hulk te worden?

Advertentie

19 gedachten over “Heilige Hulk

  1. Dat is toch allang bekend ? Al ben je dan soms meer “een heiig boontje”maar daar hebben we het niet over natuurlijk!!! Ik hoop echt dat Trees snel weer opknapt, dit past gewoon helemaal niet bij haar.

    • Wij ook!
      Maar vanaf juni is het langzamerhand verslechterd.
      25 januari mri-scan.
      Mogelijk dat daar meer uitkomt.
      De bloedsuikerspiegel gaat vrij goed, rondom 10 mmol
      Bloeddruk blijft te hoog, vooral de onderdruk.
      Heeft er al voor in het ziekenhuis gelegen en ik heb een paar dagen later 112 moeten bellen voor een sky high bloeddruk.
      Met een pilletje extra verminderde dat.

      Ja, Treeske zou haar eigen blog nog afmaken maar ze is zo giga moe, misschien komt het er niet van.

  2. Er is in elk geval sprake van verder onderzoek. Het liefst wil je dat vandaag nog, maar die dingen moet je nou eenmaal plannen, er is waarschijnlijk maar een zo’n toestel in het ziekenhuis. Blogland loopt niet weg, laat ze vooral kalm aan doen.

      • Dat is prettig dat jullie daarvan gebruik kunnen maken, maar het zegt dus ook iets over de stand van zaken in de ziekenhuizen, dat het er niet beter op wordt ondervinden we al langer. Wij hebben een (schoon) kind die beide werkzaam zijn in die branche op verschillende lokaties en we horen niet anders dan druk, druk, druk.

  3. Fijn om Trees weer te zien en dat jij de heilige mantel der liefde hanteert is bekend, toch?
    Is er nu een internist of andere specialist ingeschakeld?

    • Allebei, maar er zijn nog veel wachtende voor ons.
      Daarom naar een kliniek gegaan waar zij op 25 januari een mri-scan krijgt en 27 januari de uitslag.
      Ziekenhuis duurt nog veel langer voor zij geholpen kon worden.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s